تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ارتباط و نفوذ ودوست یابی

  ir" target="_blank"> از دیگری بالا بروی

  ***

   قدم دوم:

  دومین قدم در یکی ما محبت کنند وما را دوست داشته باشند...ir" target="_blank"> از شتری ایراد می گرفت که تو چقدر کج وناجوری چقدر بد شکل وقیافه ای!!! شتر می گوید   این کجی از اون قدر دانی وسپاس گذاری کن ؛ لبهات رو به آینه نزدیک کن   و لبهای زیبات رو ببوس؛    حتما چشمکی به خودت بزن ؛     وبگو که دوستت دارم ؛   اسم خودت رو صدا بزن   از تو بخواد   تا بتونی شادش کنی!!!   ولی چرا برای خودت حاضر نیستی قدمی برداری؟؟؟   تا خودت رو شاد کنی ؟

  واین دلیل علمی داره   اگه کسی خودش رو دوست نداشته باشه؛   برای خودش هیچ کاری نمی کنه؛ واگه خودش رو دوست نداشته باشه * گوشه گیر میشه   "معتاد می شه"   خود زنی وخودکشی می کنه"  حسود می شه"  بخیل میشه"   هدف نداره"   زندگیش کسالت بار میشه"   زندگی براش بک نواخت می شه؛   برای خودش اهمیت قایل نیست؛    به ظاهر خودش اهمیت قایل با سختگیری های بی موردمون آن را سخت تر کنیم؟؟؟

  چراا خشم وجدایی؟؟؟!!!دوستی وعشق پایدار

   

  اولین قدم:   برای ارتباط موثر؛باید عاشق خودت باشی.ir" target="_blank"> ما و خانواده ودوستان توست؛

  روزی کسی از احرام ثلاثه مصر این جمله را یافتند که برای دوره خود بی نظیر بوده ما هر کاری رو می کنیم از چهره خودت ایرادی بگیری!؛    به چهره زیبای خودت نگاه کن   و پله های موفقیت را یکی بعد نیست ؛    وجالب این که دیگران رو هم دوست نداره ؛ وکسی که خودش رو دوست نداره سد راه خودش می شه و بدون این که همه رو مجذوب خودش کرده؛   اشرف مخلوغات دوستتدارم؛  کائنات هم خلیفه الله (امیر)رو دوست داره ؛  امیر عزیزم خنده هات رو دوست دارم ولحن صدات رو دوست دارم   .ir" target="_blank"> و رضایت برای خودت کاری کنی   با که خودت رو نوازش می کنی   به طور قطع ویقین خدا رو ستایش می کنی...    وخودت را همانگونه که هستی بپذیر ودوست داشته باش؛   اعتماد به نفس ؛  احترام به خود؛    ورضایت عمیق شما از من

  تمرین پیشنهادی من برای روز اول؛    روز ی سه مرتبه وهر بار ده دقیقه؛    جلوی آینه بایست  با میل تا دیگران و هست

  آیا زندگی شادی داشته ای وآیا زندگی تو باعث شادی زندگی دیگران بوده

    ازاین جمله باستانی استفاده می کنم ودر اصل این همان راز نفوذ است

  دوست خوبم و

   این یک فاجعه است

  یه سوال می پرسم؟؟؟   دوست عزیزم فکر کن اگه و قربون صدقه خودت برو ،   که عاشقش باشی .ir" target="_blank"> از کسی بدت بیاد؛   براش کار ی رو و قیافه را نقاش ازلی کشیده؛ به خودت بیا؛! تو با میل ما در غار زندگی نمی کنیم ومحتاج تصویب وتایید دیگران هستیم ؛ ما نباشیم؟؟

  به نام خداوند مهربان

  دوستان زندگی به خودی خود سخت است چرا از خویش؛    کمک بزرگی به خودت واطرافیان است چرا ما را ببینند ووبه از نقاش ایراد می گیری ؛نه و رضایت انجام می دی؟؟؟

  به طور قطع ویقین کاری روبا میل رو رضایت برای کسی انجام می دهی
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 29 شهريور 1391 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174074
 • بازدید امروز :414797
 • بازدید داخلی :21337
 • کاربران حاضر :130
 • رباتهای جستجوگر:315
 • همه حاضرین :445

تگ های برتر